VJEN ME NJË SUPER SET! Oriola shfaqet si “engjëll” – AlpeGossip
VJEN ME NJË SUPER SET! Oriola shfaqet si “engjëll”

VJEN ME NJË SUPER SET! Oriola shfaqet si “engjëll”

Oriola Marashi po shfrytëzon ditët e karantinës për të publikuar fotosesione të mahnitshme

Modelja shqiptare sot e ka publikuar një fotosesion ku shihet se është veshur si një engjëll derisa tregon asetet e saj seksi.

“Engjëjt janë gjithmonë me ju, çdo minutë të ditës suaj. Ju kurrë nuk jeni vetëm. Dikush gjithmonë kujdeset për ju dhe ju dashuron”, ka shkruar ajo në anglisht në faqen e saj.

Sot ajo ka postuar edhe disa foto të tjera të cilat i ka bërë Junxhin Kurti.

Oriola qysh këtë fillim kishte filluar të bëj fotosesione në Barcelonë, por pandemia e koronavirusit ka bërë që bukuroshja ta ndërprejë punën e saj. /GazetaExpress/