THA SE E KA VAJZË HALLE/ Gent Fatali konfirmon lidhjen (FOTO) – AlpeGossip
THA SE E KA VAJZË HALLE/ Gent Fatali konfirmon lidhjen (FOTO)

THA SE E KA VAJZË HALLE/ Gent Fatali konfirmon lidhjen (FOTO)

Pak kohë më parë u zbulua se reperi i njohur, Gent Fatali është në një lidhje me motrën e Loredanës, Rozafën. Dyshja u kapën disa herë mat në shoqërinë e njëri-tjetrit, por Genti e mohoi lidhjen.
Madje reperi në një intervistë deklaroi se Rozafën e ka vajzën e hallës dhe është beqar.

Këto fjalë Genti sapo i hodhi poshtë me foton e postuar në Instagram ku shfaqet me Rozafën teksa pozojnë pranë njëri-tjetrit.

Shumë ndjekës e kanë uruar çiftin e ri të showbizit ndërsa të tjerë i kanë kujtuar Gentit deklaratën se Rozafën e ka vajzë halle.