Lidhjen nuk e pranojnë, ama Ronela Hajati sapo i bëri Zerkës një urim shumë të bukur: Kaçurrels të kam… (FOTO) – AlpeGossip
Lidhjen nuk e pranojnë, ama Ronela Hajati sapo i bëri Zerkës një urim shumë të bukur: Kaçurrels të kam… (FOTO)

Lidhjen nuk e pranojnë, ama Ronela Hajati sapo i bëri Zerkës një urim shumë të bukur: Kaçurrels të kam… (FOTO)

Po na “plasin” shpirtin, thjesht kolegë apo më shumë se kaq?!

Për pjesën më të madhe të publikut ata janë një çift, por të themi të drejtën nuk janë zyrtarizuar ende pasi ata nuk kanë pranuar asgjë. Ama në një mënyrë apo një tjetër, shpesh herë i kanë hedhur benzinë zjarrit.
Si Young Zerka ashtu edhe Ronela po shijojnë suksesin e këngëve të tyre të fundit, por këngëtari i njohur ka patur një ditë të veçantë pasi ka festuar ditëlindjen dhe sigurisht që nuk mund të mungonte urimi i Ronela Hajatit. Ajo e quan kaçurrels dhe i thotë që e ka shumë xhan në foton që ka publikuar në instastory.
Gëzuar Ditëlindjen Zerka!