PAS SHERRIT VIRTUAL/ Alketa bën veprimin që nuk pritej ndaj Dalina Buzit (FOTO) – AlpeGossip
PAS SHERRIT VIRTUAL/  Alketa bën veprimin që nuk pritej ndaj Dalina Buzit (FOTO)

PAS SHERRIT VIRTUAL/ Alketa bën veprimin që nuk pritej ndaj Dalina Buzit (FOTO)

Dy vite më parë Dalina Buzi dhe Alketa Vejsiu patën përplasje në rrjete sociale dhe nuk munguan kunjat për njëra-tjetrën, madje dyshja përdori shumë ironi ndaj njëra-tjetrës. Arsyeja e kësaj përplasje ishte konkurrenca mes portaleve që dyshja posedon.

Alketa i drejtohej Dalinës, duke e quajtur me ironi “Dalinkë” dhe Dalina duke i thënë se ka ca vite më shumë në gazetari “Znj.Vejsiu”.

Por si duket kto inate kanë marrë fund dhe këtë e tregoi Alketa përmes një insta-story në Instagram. Moderatorja ka postuar një screenshot nga faqja e Dalinës, Anabel dhe madje e ka bërë edhe ‘tag’. Kjo I mënyrë falenderimi, pasi ishte një lajm mjaft i mirë për të.