FOTO: Një yll për “babain” e X-FACTOR dhe “Britain Got Talent” – AlpeGossip
FOTO: Një yll për “babain” e X-FACTOR dhe “Britain Got Talent”

FOTO: Një yll për “babain” e X-FACTOR dhe “Britain Got Talent”

Simon Cowell ka marrë yllin e tij në Hollyëood Walk of Fame gjatë një ceremonie të mërkurën.

58-vjeçari u shoqërua nga partenrja e tij Lauren Silverman, djali i tij 4-vjeç Eric si edhe djali i Lauren, Adam.

Ngjarja historike u zhvillua në qendër të Hollywood.

Mongoli i muzikës gjithashtu u mbështet nga miqtë e tij Kelly Clarkson dhe Leona Lewis.