HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Elita Rudi një gaforre tipike, femra që shumë meshkuj do ta donin (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Elita Rudi një gaforre tipike, femra që shumë meshkuj do ta donin (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Elita Rudi një gaforre tipike, femra që shumë meshkuj do ta donin (FOTO)

Moderatorja e njohur Elita Rudi pas martesës me Gjikon u kthye në personazhin më të komentuar të showbizit. Ajo është shumë aktive në rrjetin social “Intsgram” ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja dhe kometohjet shpesh në media për pamjen e jashtme.

Mirëpo Elita është shenja e gaforres në horoskop dhe  këto karakteristika e bëjnë atë tipike.

Gaforret sundohen nga emocionet e tyre. Ata janë të ndjeshëm, të dashur dhe familjar. Pas ardhjes në ejt të Zërit ,Elita u largua nag ekrani uek ju përkushtuar familjes. Si një gaforre e dashur ajo  publikon shpesh foto ku shihet me familjarët e saj.  Të gjithë ne na njohim familjen e madhe të Elitës pasi shpesh i shohim në Intsagramin e  moderatores.

 

 

 

Të ndjeshme, sentimentale, dhe besnike, gaforret do të bënin gjithçka për familjen dhe mbi të gjitha janë partnere të shkëlqyera. Elita dhe Gjiko janë duke shijuar titullin prind. Çifti publikon shpesh foto nga momentet e tyer të ëmbla dhe dedikimet emocionuese nuk mungojnë. Si një gaforre tipike Elita ka hequr dorë nga televizioni për t’ju përkushtuar Gjikos dhe Zërit.

 

View this post on Instagram

My zhuga❤

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

View this post on Instagram

My Romeo ❤

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Nëse do ta përshkruanim em tre fjal Elitën si një “gaforre tipike” të horoskopit do të ishin: Familjare, të ëmbla dhe racionale.

AlpeNews.al