"ME BURRIN DHE KUNATIN TË KISHE SHKRUAR MË MIRË"/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO) - AlpeGossip
“ME BURRIN DHE KUNATIN TË KISHE SHKRUAR MË MIRË”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“ME BURRIN DHE KUNATIN TË KISHE SHKRUAR MË MIRË”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj vijon të publikojë foto nga ditëlindja e saj ku ka imituar stilin e Kylie Jenner dhe për këtë arsye disa prej fanseve i komentojnë si më poshte:

Moderatorja e njohur Bora Zemani do të shfaqet sërish në ekran me një emision të ri e shoqëruar nga Donald dhe Romeo Veshaj. Me Donaldin prej kohësh përflitet të jetë në lidhje ndaj edhe një ndjekës i komenton si më posht:

Modeatorja e njohur Lei Kraja ka publikuar një foto ku shfaqet në stadiumin “Elbasan Arena” gjatë ndeshjes së kombëtares por njëri prej ndjekësve i shkruan si më posht:

View this post on Instagram

🇦🇱🇦🇱🇦🇱

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

/AlpeNews.al