Renato Mekolli fik kamerat dhe kryen marrëdhënie seksuale në restorant – AlpeGossip
Renato Mekolli fik kamerat dhe kryen marrëdhënie seksuale në restorant

Renato Mekolli fik kamerat dhe kryen marrëdhënie seksuale në restorant

Në “Thumb” pasditen e sotme ishte i ftuar shefi i famshëm i kuzhinës, Renato Mekolli i cili njihet për pjatat e shijshme, por rrallëherë flet për jetën private.

I pyetur sa herë ka kryer marrëdhënie seksuale në kuzhinën e restorantit të vetë, Renato tregoi se tek i veti nuk ka ndodhur, por në çdo restorant tjetër po.

“Këtu nuk kam bërë, por në çdo restorant tjetër kam bërë”, u shpreh Renato ndërsa shtoi se nuk e kanë kapur pasi është siguruar mirë më parë.

“Jo nuk më kanë kapur. Avash ti. Janë larguar njerëzit, kam fikur kamerat, janë bllokuar të gjitha gjërat dhe pastaj jam rehat”, tha Renato.