ME BIKINI KUQ E ZI DHE GJOKSIN SHPËRTHYES/ Enca “ÇMEND” fansat me FOTON seksi e provokuese – AlpeGossip
ME BIKINI KUQ E ZI DHE GJOKSIN SHPËRTHYES/ Enca “ÇMEND” fansat me FOTON seksi e provokuese

ME BIKINI KUQ E ZI DHE GJOKSIN SHPËRTHYES/ Enca “ÇMEND” fansat me FOTON seksi e provokuese

Enca është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara në estradën shqiptare.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram një fotografi e veshur me bikini kuq e zi, ku shfaq format e saj fizike, me të cilën ka “tërbuar” fansat.

Në përshkrimin e fotos, ajo shkruan: “Po ku ke pas ti najherë naj Encë?!”