NUK KA MË VEND PËR DYSHIME/ Romeo dhe Jonida kapen “MAT” duke u puthur (FOTO) – AlpeGossip
NUK KA MË VEND PËR DYSHIME/ Romeo dhe Jonida kapen “MAT” duke u puthur  (FOTO)

NUK KA MË VEND PËR DYSHIME/ Romeo dhe Jonida kapen “MAT” duke u puthur (FOTO)

Prej kohësh në media është komentuar gjatë për marrëdhënien mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Ndonëse dyshja është kapur disa herë mat asnjëherë nuk kanë pranuar publikisht lidhjen duke mbajtur jetën  e tyre diskrete.

Mirëpo, një video e siguruar së fundmi nga ‘Revista Who’ ka vërtetuar edhe një herë lajmin se dyshja janë në lidhje. Në video, Romeo dhe Jonida shihen teksa pushojnë në plazh, ndërkohë që janë duke u puthur.

-640-0-5d470d7a4d3fb-640-0-5d470d74bbbb0