Pasi bëri sherr me Rudinën ”live” në emision, Linda Rei ka diçka të fundit për t’i thënë… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi bëri sherr me Rudinën ”live” në emision, Linda Rei ka diçka të fundit për t’i thënë… (FOTO)

Pasi bëri sherr me Rudinën ”live” në emision, Linda Rei ka diçka të fundit për t’i thënë… (FOTO)

Ju kujtohet sherri me Rudina Magjistarin? Flet sërish Linda Rei!

Kur Linda Rei ishte e futar në emision e pasdite të Rudinës para disa muajsh, atmosfera nuk ishte ashtu siç pritej, pasi ato patën një zënkë. E gjitha kjo me faktin që Linda nuk ka qenë dakort me termin “transgjinore”, me të cilin Rudina e ka quajtur.

Moderatorja i ngulmonte mendimit të saj se Linda përfaqësonte transgjinorët por kjo e fundit ka thënë se ajo në shoqëri përfaqeson “femrën” dhe asgjë tjetër. “

Linda ka folur sërish lidhur me këtë pasi i është drejtuar një pyetje në instagram. Një fans e ka pyetur se çfarë ka ndodhur me Rudina Magjistarin dhe ajo nuk ka hezituar të përgjigjet . Linda është shprehur se ky keqkuptim dhe sherr ka ndodhur se Rudina nuk e ka kontaktuar personalisht, por këtë e ka bërë sekretarja e saj si dhe është mërzitur me faktin që kishin rënë dakord të mos pyetej për Dance Ëith Me, por ndodhi ndryshe.

Ja përgjigja e saj e plotë: