FESTON SOT DITËLINDJEN/ “Budallallëqet” e Mozzik nuk kanë të mbaruar (VIDEO) – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ “Budallallëqet” e Mozzik nuk kanë të mbaruar (VIDEO)

FESTON SOT DITËLINDJEN/ “Budallallëqet” e Mozzik nuk kanë të mbaruar (VIDEO)

Pak më parë lajmëruam se Mozzik feston sot ditëlindjen.

Ai kishte realizuar një shkrim ku uronte veten e falenderonte të gjithë personat e tij të dashur por nuk është mjaftuar me kaq.

Të gjithë e njohim për natyën 1#apkëne dhe veprimet e çuditshme që bën.

Mozzik postoi përmes opsionit Instastory një video ku thyente vezët në kokë.

Mesa duket reperi ka mënyrën e tij të të festuarit, megjithëse paksa absurde…