BlERIM A JE TI? Fotoja e fundit e aktorit lë pa fjalë Dafina Zeqirin – AlpeGossip
BlERIM A JE TI? Fotoja e fundit e aktorit lë pa fjalë Dafina Zeqirin

BlERIM A JE TI? Fotoja e fundit e aktorit lë pa fjalë Dafina Zeqirin

Blerim Destani ka lajmëruar projektin më të ri që pritet të publikohet të nesërmen, ndërsa ka postuar një foto nga xhirimet e filmit më të fundit.

Ai duket krejtësisht i transformuar madje as muskujt, për të cilët bën garë me mikun e tij Noizy, nuk duken gjëkundi.

Këngëtarja Dafina Zeqiri e ka vënë re këtë ndryshim dhe nuk e ka lënë me kaq. Ajo i ka lënë një koment aktorit, të cilit i shkruan: “Blerim a je ti”.

Aktori dhe këngëtarja kanë raporte shumë të mira miqësore dhe komentojnë shpesh në fotot e njëri-tjetrit.