NDODHET NË LITUANI/ As kësaj here Rita Ora nuk ngurron të duket bukur (FOTO) – AlpeGossip
NDODHET NË LITUANI/ As kësaj here Rita Ora nuk ngurron të duket bukur (FOTO)

NDODHET NË LITUANI/ As kësaj here Rita Ora nuk ngurron të duket bukur (FOTO)

Rita Ora është njëra nga artistet më të suksesshme shqiptare e nuk ka dyshim se edhe më të bukura.
Meqë është tejet e angazhuar në koncerte dhe evente të ndryshme Ora nuk ngurron të shfaqë bukurinë magjepëse.

Në çdo performancë të Orës, ajo që tërheq vëmendje është pamje dhe stili unik që e përcjell tek ndjekësit.

Në imazhet e fundit që i ndau nga performanca e saj në Lituani, Ora thjesht nuk i lë vend as imagjinatës teksa falënderon të gjithë ata që e ndoqën nga afër.

Pas projektit “Girls”, me Cardi B, Charli XCX dhe Bebe Rexhën nuk ka sjell ndonjë të ri.