ËSHTË NDARË APO JO NGA GENARI? Eva Murati vendosi të na tregojë të vërtetën (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NDARË APO JO NGA GENARI? Eva Murati vendosi të na tregojë të vërtetën (FOTO)

ËSHTË NDARË APO JO NGA GENARI? Eva Murati vendosi të na tregojë të vërtetën (FOTO)

Që prej vitit 2013- moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, janë përfolur për një lidhje dashurie mes tyre.

Në rrjet u përhapën foto të dyshes dhe më pas ata vetë nisën të publikonin foto me njëri-tjetrin.

Mirëpo, vitin e kaluar në media u përhap lajmi se pas 8 vitesh bashkë, çifti i kishte dhënë fund lidhjes.

Eva vendosi të mos prononcohej lidhur me këto lajme dhe përgjigjet e saj ishin tepër diskrete, duke i lënë të gjithë kuriozë të dinin ç’ndodh tashmë me jetën e saj private.

Mirëpo, ajo ka vendosur të na sqarojë njëherë e mirë gjithçka ditën e sotme.

Eva ka vendosur statusin e saj “në një lidhje” në Facebook, duke konfirmuar kështu marrëdhënien për të cilën prej kohësh po përflitej.