KAPET “MAT”/ Mohoi lidhjen me Albi Nakon,Alba Hoxha fotografohet duke blerë unazën… (FOTO) – AlpeGossip
KAPET “MAT”/ Mohoi lidhjen me Albi Nakon,Alba Hoxha fotografohet duke blerë unazën… (FOTO)

KAPET “MAT”/ Mohoi lidhjen me Albi Nakon,Alba Hoxha fotografohet duke blerë unazën… (FOTO)

Koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha kanë qenë një nga dyshet më të komentuara muajt e fundit dhe kjo pasi është përfolur gjatë se mes tyre ka një lidhje dashurie. Ndonëse ata nuk kanë pranuar asgjë, burime pranë çiftit kanë treguar se janë në prag të fejesës.

Mirëpo Alba vazhdimisht e mohon lidhjen me koreografin e njohur, ndonëse janë kapur shumë herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Mirëpo ndonëse Alba ka treguar se është beqare, fotoja e saj e fundit ka ngritur dyshime tek ndjekësit.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet në një argjendari duke mbajtur në dorë një unazën e fejese. “Unazën e gjeta por më mungon… “ka shkuar balerina pranë fotos me humor.