EINXHELA SHKIRËS I KUJTOHET TRADHËTIA E PARË/ Fajin e paska këngëtari shqiptar – AlpeGossip
EINXHELA SHKIRËS I KUJTOHET TRADHËTIA E PARË/ Fajin e paska këngëtari shqiptar

EINXHELA SHKIRËS I KUJTOHET TRADHËTIA E PARË/ Fajin e paska këngëtari shqiptar

Einxhel Shkira ka kujtuar tradhëtinë e parë dhe shkak është bërë kënga e re e Brunos, një ripunim i këngës së famshme të Fatjeta Barbullushit “Pash dy sytë”.

Einxhel e ka postuar në Instastory këngën e Brunos dhe ka shkruar: “Bruno faleminderit që na kujtove tradhëtinë e parë”.

“Njeriu i gabuar nuk do ndryshojë kurrë, sepse mbetet gjithmonë i gabuar. Dola në këtë konkluzion që kur e këndonte Fatjeta Barbullushi. Mbase ndryshon tani që e këndon Bruno”, shton Einxhel.

Kujtojmë që këtë ripunim të këngës Bruno e publikoi dje dhe u pëlqye shumë nga publiku.