“NUK PO E BESOJMË DOT”/ Luana Vjollca kthehet në brune dhe ne “u mahnitëm” – AlpeGossip
“NUK PO E BESOJMË DOT”/ Luana Vjollca kthehet në brune dhe ne “u mahnitëm”

“NUK PO E BESOJMË DOT”/ Luana Vjollca kthehet në brune dhe ne “u mahnitëm”

Luana Vjollca i ka qëndruar për një kohë shumë të gjatë besnike flokëve të saj biond. Mirëpo në videon e publikuar në rrjetin social Instagram  Luana Vjollca shfaqet e buzëqeshur e veshur me një xhaketë të zezë dhe me flokët në ngjyrë të zezë.

Para dy ditësh doli një foto nga miku i saj ku Luana ishte me “look” tjetër dhe ne nuk po e besonim por para disa orësh moderatorja e ka konfimmuar vetë ndryshimin drastik.