FANSAT I BËNË KËTË KËRKESË/ Almeda Abazi dhe ajo ua plotësoi menjëherë (FOTO) – AlpeGossip
FANSAT I BËNË KËTË KËRKESË/ Almeda Abazi dhe ajo ua plotësoi menjëherë (FOTO)

FANSAT I BËNË KËTË KËRKESË/ Almeda Abazi dhe ajo ua plotësoi menjëherë (FOTO)

Almeda Abazi ka debutuar në muzikë me këngën të cilën e ka titulluar “Alabama” për të cilën ka bashkëpunuar me dj e famshëm turk Burak Yeter.Kënga është pëlqyer menjëherë dhe ka marrë mijëra klikime në pak kohë. Megjithatë, fansat e bukuroshes shqiptare kishin vetëm një kërkesë për të: donin tekstin e këngës! Almeda e ka ndarë atë me të gjithë në Instagram. Para disa ditës, Almeda dhe Tolgahan na dhanë lajmin e bukur se shumë shpejt do të bëhen prindër.