DUKEN TË MREKULLUESHME/ Aktorja e njohur shfaqet përkrah gjyshes së saj në premierën e filmit (FOTO) – AlpeGossip
DUKEN TË MREKULLUESHME/ Aktorja e njohur shfaqet përkrah gjyshes së saj në premierën e filmit (FOTO)

DUKEN TË MREKULLUESHME/ Aktorja e njohur shfaqet përkrah gjyshes së saj në premierën e filmit (FOTO)

Aktorja amerikane, Dakota Johnson, ka treguar se talentin e ka në gene dhe të trashëguar prej brezash. Së fundmi aktorja është shfaqur në premierën e filmit ‘Suspira’ krah gjyshes së saj. Tippi Hedren është aktore shumë e njohur dhe ka një lidhje shumë të ngushtë me mbesën e saj, Dakota. Gjyshja dhe mbesa dukeshin shumë të lumtura duke pozuar pranë njëra-tjetrës. Të veshura shumë thjesht, por me stil, të dyja shkëlqyen në parakalimin e tapetit të kuq. Përzgjedhja e Dakotës nuk duhet të ketë qenë e kot, sepse për të gjithë gjyshet janë bekim dhe gjithmonë urojnë me shpirt për çdo sukses