Tifozja më e guximshme në këtë finale është modelja shqiptare: Jam mes uqërve… – AlpeGossip
Tifozja më e guximshme në këtë finale është modelja shqiptare: Jam mes uqërve…

Tifozja më e guximshme në këtë finale është modelja shqiptare: Jam mes uqërve…

Emina Cunmulajn e njohim si supermodelen shqiptare që ka pushtuar pasarelat dhe faqet e revistave prestigjoze. Pavarësisht faktit se ka hequr dorë nga modelingu dhe i është përkushtuar jetës familjare, ajo vazhdon të ketë vëmendjen dhe dashurinë e publikut. Pasi solli në jetë vajzën e dytë, Emina u nis për herë të parë në një udhëtim vetëm për vetëm me bashkëshortin e saj drejt Francës. Prandaj finalja e kampionatit botëror mes Francës dhe Kroacisë e gjeti aty. Duke treguar se është tifoze e Kroacisë në finalen që luhet sot, bukuroshja zbulon se po e suporton skuadrën e zemrës në mes të ‘ujqërve’.