DONI NJË GARDËROBË PLOT JETË? Ja cilat janë detajet që duhet të keni këtë pranverë – AlpeGossip
DONI NJË GARDËROBË PLOT JETË? Ja cilat janë detajet që duhet të keni këtë pranverë

DONI NJË GARDËROBË PLOT JETË? Ja cilat janë detajet që duhet të keni këtë pranverë

Koleksionet e pranverës kanë filluar të mbërrijnë në dyqane dhe megjithëse moti mund të mos jetë bashkëpunues në këtë drejtim, është koha për të filluar planifikimin për muajt në vazhdim.

Pranvera është vetëm një muaj larg dhe me siguri jeni duke vrarë mendjen për trendet e këtij sezoni.

Siç u kemi thënë, këtë sezon trendet e veshjeve kanë ndryshuar dhe secila nga ne e gjen veten diku.

Nëse dëshironi që të keni një gardërobë plot jetë, bëni mirë që të ndiqni këto këshilla.

“Who What Wear” ju zbulon detajet që duhet t’i keni me patjetër.

Pikat

Fustan i bardhë

Pardesy lëkure

Bluzë polo

Shapka me gisht

Kostum pastelë