ANILA GJEBREA FESTON DITËLINDJEN/ Një festë e madhe me familjarë e miq (FOTO) – AlpeGossip
ANILA GJEBREA FESTON DITËLINDJEN/ Një festë e madhe me familjarë e miq (FOTO)

ANILA GJEBREA FESTON DITËLINDJEN/ Një festë e madhe me familjarë e miq (FOTO)

Ditën e djeshme bashkëshortja e Ardit Gjebreas, Anila, ka festuar ditëlindjen. Në ditën e saj të vecantë kishte pranë vetes familjarët- Arditin, Jonin, Anën dhe miqtë-Erion Veliaj, Ajola Xoxa, Venera Lumani, Lind Islami, Eni Çobani, Juliana Pasha etj. Të gjithë së bashku janë argëtuar duke kënduar e kërcyer.

I biri, Joni, ka publikuar në profilin e tij të Instagramit foto dhe video nga festa së bashku me një urim. “Gëzuar mbretëreshë”, shkruan ai. I gjithë ambienti ishte zbukuruar nga tollumbacet dhe nuk ka munguar një tortë gjigante ditëlindjeje.