BËN NDRYSHIMIN DRASTIK/ Anxhelina Hadërgjonjaj e mahnitëshme me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
BËN NDRYSHIMIN DRASTIK/ Anxhelina Hadërgjonjaj e mahnitëshme me pamjen e re (FOTO)

BËN NDRYSHIMIN DRASTIK/ Anxhelina Hadërgjonjaj e mahnitëshme me pamjen e re (FOTO)

Anxhelina Hadergjonaj kosiderhet si një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar.

Ajo prej vitesh është shpërngulur në Amerik , ku studion dhe vazhdon projektet e muzikës.

Anxhelina tërheq gjithmonë vëmendje në rrjetet socila eme look-n e saj që e ndryshon vazhdimisht por që gjithmonë ja del t⌂ duket sa më seksi.

Bukuroshja ka postuar disa foto në rrjetet sociale ku nga bjonde është kthyer në  një brune joshës.

Ky ndryshim i Anxhelinës është pëlqyer nga fansat, të cilët e i kanë shprehur shumë komente pozitive.

Sept 14

A post shared by Anxhelina (@anxhelina) on