Deputetja absolutisht më seksi mes shqiptarëve, tregon dhuratën e veçantë për 8 Mars – AlpeGossip
Deputetja absolutisht më seksi mes shqiptarëve, tregon dhuratën e veçantë për 8 Mars

Deputetja absolutisht më seksi mes shqiptarëve, tregon dhuratën e veçantë për 8 Mars

Sot ishte Dita Ndërkombëtare e Gruas dhe sigurisht lulet nuk kanë munguar për shumë gra, vajza dhe nëna anembanë botës

Por paksa më e veçantë ishte buqeta me lule për deputeten më seksi të Kuvendit të Kosovës, Duda Baljen. Kjo u zbulua pasi ajo vetë publikoi një fotografi nëpër rrjetet sociale.

Deputetja që përfaqëson komunitetin boshnjak në Kuvend është një prej femrave më të përfolura nga deputetet e Kuvendit të Kosovës.

Pavarësisht madhështisë së buqetës me lule, Duda nuk ka treguar se nga kush e ka arrë atë.