Olti Curri TALLET me Bes Kallakun dhe FOTON me Rihannën: Zbulohet “skandali” i… – AlpeGossip
Olti Curri TALLET me Bes Kallakun dhe FOTON me Rihannën: Zbulohet “skandali” i…

Olti Curri TALLET me Bes Kallakun dhe FOTON me Rihannën: Zbulohet “skandali” i…

Episodet funny nuk kanë munguar kurrë në botën e showbizz-it dhe sidomos kur flasim për personazhe që dinë si të zbukurojnë ditën me humorin e tyre siç është Bes Kallaku.

Shpesh me postimet në Instagram, Besi na ka treguar se pëlqen që ti bëj pak montazh fotove të Vip-a të famshëm ndërkombëtar duke vendosur dhe imazhin e ti në to, ndërsa së fundmi postoi një foto ku shfaqej së bashku me yllin Rihanna.

Jo vetëm Besi por edhe Olti Curri njihet gjithashtu për episodet e zëshme që ai krijon.

Me një postim në Instastory Olti ka treguar se si qëndron e vërteta sipas tij në lidhje me foton e Besit dhe të Rihannës.

“Zbulohet skandali i fotove me Rihannën. Princi Harry përdor fotoshop duke zëvendësuar fytyrën e Bes Kallakut me të tijën”, shkruan Olti në foton e postuar.

Hahaha! Besi dhe Olti të dy si gjithmonë me ide brilante…