“A e mban mend?”/ Jul Deda kujton kohën kur ka bërë videoklip me Adelinën: Sa të vegjël… (FOTO) – AlpeGossip
“A e mban mend?”/ Jul Deda kujton kohën kur ka bërë videoklip me Adelinën: Sa të vegjël… (FOTO)

“A e mban mend?”/ Jul Deda kujton kohën kur ka bërë videoklip me Adelinën: Sa të vegjël… (FOTO)

Julian Deda është një nga aktorët më të njohur të humorit, ndërsa Adelina Ismaili një nga këngëtaret më të mira shqiptare. Përpara 6 vitesh dy personazhet e njohur u bën bashkë për herë të parë në një projekt muzikor, të quajtur ‘Ku ma ke’.

Adelina si këngëtare, ndërsa Juli si aktor, sollën një fabul shumë të bukur me anë të videos së shkurtër. Videoklipi rezultoi një sukses dhe u konsiderua si shumë argëtues. Ditën e sotme, komediani ka shpërndarë disa foto nga koha kur është xhiruar kënga dhe krahas tyre shkruan me humor: “E mban mend sa të vogla ishim këtu Adelina?”