NË FILLIMET E LIDHJES/ Në këtë foto të viteve më parë, Miriami dhe Albani thuajse nuk njihen – AlpeGossip
NË FILLIMET E LIDHJES/ Në këtë foto të viteve më parë, Miriami dhe Albani thuajse nuk njihen

NË FILLIMET E LIDHJES/ Në këtë foto të viteve më parë, Miriami dhe Albani thuajse nuk njihen

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar.

Këngëtarët janë prindër të një vogëlushjeje të quajtur Ameli dhe kanë 3 vite diferencë me njëri-tjetrin në moshë. Lidhja e dyshes numëron shumë vite dhe për hir të së vërtetës look-u i tyre nga viti në vit ka ndryshuar gjithmonë e më shumë.

Por jeni kuriozë të dini si dukej çifti para se të bëheshin prindër?

Së fundmi, Miriami ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet krah këngëtarit dhe le ta pranojmë që duken shumë ndryshe në krahasim me tani.

Ndoshta shumica prej jush e mbajnë mend Albanin me këtë model flokësh në foton e mëposhtme, ndërkohë për ju të tjerët, le të jetë një surprizë!