DITËLINDJET E 18 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga John Travolta tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 18 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga John Travolta tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 18 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga John Travolta tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 18 shkurt  2019:Ky do të jetë një vit i ngjarjeve të habitshme dhe të papritura në lidhje me sugjerimet, marrjen e një kontrate të re, pasaportë të re ose shtetësi etj.

 

 

Gjatë vitit shumë njerëz të rinj do të vijnë në jetën tuaj si të afërm, shok ose koleg. Ju do të keni marrëdhënie të rëndësishme me njerëz të lindur nën shenjën e Binjakëve, Peshores ose Ujorit.

Prisni një ndryshim të rëndësishëm që do të lidhet me sferën materiale të jetës suaj: një shtëpi të re, një makinë të re, një pronë ose një shtëpi pushimi etj. Viti sjell të ardhura më të mira nga puna ose biznesi.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

John Travolta, 65 (Aktor)

Dr. Dre

Dr. Dre, 54 (Reper,sipërmarës)

Park Shin-hye, 29 (Aktore)

Tracey Edmonds, 52 (Biznesmene)

Greta Scacchi, 59 (Aktore)

Roberto Baggio, 52 (Futbolist)

Jillian Michaels, 45 (Trainiere personale)

Claude Makélélé (Futbollist)

/AlpeNews.al