Bashkëshorti i moderatores shqiptare kafshohet nga qeni…ajo ka një thirrje për Erion Veliajn! – AlpeGossip
Bashkëshorti i moderatores shqiptare kafshohet nga qeni…ajo ka një thirrje për Erion Veliajn!

Bashkëshorti i moderatores shqiptare kafshohet nga qeni…ajo ka një thirrje për Erion Veliajn!

Moderatorja Fatma Haxhialiu ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka treguar se bashkëshorti i saj është kafshuar nga një qen.
Ajo është shprehur e indinjuar për këtë ndodhi dhe ka kërkuar që Bashkia e Tiranës të marrë masa për të rehabilituar qentë e rrugës.

“Kjo situate eshte e tmerrshme dhe duhen marre masa urgjente. Gjeja e pare qe mendova ishte, po sikur te kishte qene me cunin prej dore. Eshte absurde ne 2018 te kete kope qensh te leshuara rrugeve, ne mes te qytetit. Ata qen duhen rehabilituar dhe shpresoj shume qe te jete nje nder pikat kryesore te axhendes se Bashkise!,”-përfundon Fatma në rrjete sociale.