KIARA ME XHIRIME NË TURQI/ Luizi e telefonon në video-call: Po ç’punë kam unë? – AlpeGossip
KIARA ME XHIRIME NË TURQI/ Luizi e telefonon në video-call: Po ç’punë kam unë?

KIARA ME XHIRIME NË TURQI/ Luizi e telefonon në video-call: Po ç’punë kam unë?

Ndërsa Kiara ndodhet me xhirime të emisionit “Kepi i Vip-ave” në Turqi, duket se Luizi nuk rri dot pa të. Nga prapaskena e “Për’puthen” ka dalë një video, ku këngëtari dhe moderatorja po flasin me video-call, ndërsa dëgjohet se Kiarën nuk e lënë të qetë fansat edhe në Turqi.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Jo, jo të them ty!

Luizi: Mu suksese, po ç’punë kam unë, unë kam kry punë, suksesi është i ktyne. Ishalla puthen e përputhen. Do them andra jeme “ka qenë me u fut në Për’puthen”.

VIDEO