E BEZDIS SHUMË/ Këtë pyetje mos ia bëni më Venerës në intervista (VIDEO) – AlpeGossip
E BEZDIS SHUMË/ Këtë pyetje mos ia bëni më Venerës në intervista (VIDEO)

E BEZDIS SHUMË/ Këtë pyetje mos ia bëni më Venerës në intervista (VIDEO)

Këtë të shtunë, e ftuar në Pop Culture do të jetë këngëtarja Venera Lumani. Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja Dojna Mema postoi një video përmbledhëse të bisedës së saj me Lumanin.

Në një moment, Mema e pyet artisten se cila është pyetja që e bezdis më shumë kur bën një intervistë.
“Shkoj dhe flas vetëm për lidhjen time me Lindin, për fejesën, sa ka kushtuar unaza…” rrëfen Venera.

Ju kujtojmë se prej diSa vitesh, Venera është në një marrëdhënie me Lind Islamin, me të cilin u njoh në “The Voice of Albania 3”.

Po kështu, këngëtarja u pyet se me cilin burrë të industrisë së muzikës do dëshironte të bënte një bashkëpunim dhe përgjigjja qe:

Shpat Deda

dhe Genc Salihu