PROBLEME SHQIPTARËSH/ U kthye në vendlindje, Emina Çunmulajn e gjen "belaja" (FOTO) - AlpeGossip
PROBLEME SHQIPTARËSH/ U kthye në vendlindje, Emina Çunmulajn e gjen “belaja” (FOTO)

PROBLEME SHQIPTARËSH/ U kthye në vendlindje, Emina Çunmulajn e gjen “belaja” (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare e cila jeton në SHBA, Emina Çunmulaj, së fundmi është kthyer në vendlindje për një mision fisnik. Në bashkëpunim me ‘Fundjavë ndryshe’, ajo do të ndihmojë familje në kushte të vështira jetese.

 

Mbremjen e kaluar, Emina ndodhej në vendin e saj të lindjes, në Mal të Zi. Mirëpo modelja është befasuar kur papritur në vend është ndërprerë energjia elektrike.

Ajo ka filmuar me video teksa tregon se vendi është në errësirë totale dhe shtëpinë e kanë mbushur ngado me qirinj.