Pas ndarjes nga bashkëshorti, Adrola Dushi nuk është asnjëherë vetëm (FOTO) – AlpeGossip
Pas ndarjes nga bashkëshorti, Adrola Dushi nuk është asnjëherë vetëm (FOTO)

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Adrola Dushi nuk është asnjëherë vetëm (FOTO)

Tashmë e ka pranuar publikisht ndarjen nga bashkëshorti.
Madje, Adrola Dushi te ‘Xing me Ermalin’ ku edhe e bëri këtë pranim, tha se edhe pse u nda, atë dhe bashkëshortin e saj i ‘bashkon’ i biri i tyre.

Është pikërisht djali, të cilit bukuroshja shqiptare po ia kushton kohën e saj.

Adrola ka hedhur fotografi e video të djalit duke treguar se sa bukur kalojnë bashkë nënë e bir.