Pranohet në X Factor të Britanisë së Madhe, këngëtarit shqiptar i refuzohet viza (FOTO) – AlpeGossip
Pranohet në X Factor të Britanisë së Madhe, këngëtarit shqiptar i refuzohet viza (FOTO)

Pranohet në X Factor të Britanisë së Madhe, këngëtarit shqiptar i refuzohet viza (FOTO)

Është pranuar për audicionet e ‘X Factor UK’.

Por këngëtarit shqiptar i njohur me emrin artistik ‘Dylan’ i është refuzuar viza për të shkuar në Britani të Madhe.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet ai përmes një fotografie të hedhur në Instagram ku shprehi mllefin e tij për këtë dukuri.

“ Nuk e si skam fjale , nejse un ja vura vizes anglise bera çmos dy vite rrjesht me leke te derdhura pafund dhe me asnje rezultat” janë ndër tjera fjalët e tij.