“TË THEM DHE ME KË JAM UNË”/ Elvis Pupa flet me gruan, çfarë i tha për Luizin? – AlpeGossip
“TË THEM DHE ME KË JAM UNË”/ Elvis Pupa flet me gruan, çfarë i tha për Luizin?

“TË THEM DHE ME KË JAM UNË”/ Elvis Pupa flet me gruan, çfarë i tha për Luizin?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë shumë të këndshme me bashkëshorten e tij, brenda shtëpisë së BBVIP.

Pasi bashkëshortja i ka dhënë mbështetjne për të vazhduar, ajo i ka thënë se është krenare për të, ndërsa shprehu publikisht se mbështet dhe Luizihn, si patriot të saj.

“Tani jam shumë mirë, në fillim isha shumë lëmsh, në fillim ishin të gjithë këtu si të filmi “Sharra’, më shikonin shtrembër por u zbutën pak”

“Tani unë kam një pyetje për ty: Do rrish shumë gjatë aty?”

“I fundit është deri më datë 6”

“Ti rri sa të duash aty, gjëja më e mirë ëhsët të vazhdosh të bësh gjërat që ti do dhe të vazhdosh të japësh ato mesazhet që ti po jep, mua ma ke bërë zemrën mal. Dhe ki parasysh ma ki merak shumë gjithë Shkodrën. Bëju të fala të gjithëve, por po tregoj se me kë jam unë tani, kupën e duam në Shkodër’