NUK PASKA LUMTURI MË TË MADHE/ Këtë sezon mund të veshim përsëri kominoshe – AlpeGossip
NUK PASKA LUMTURI MË TË MADHE/ Këtë sezon mund të veshim përsëri kominoshe

NUK PASKA LUMTURI MË TË MADHE/ Këtë sezon mund të veshim përsëri kominoshe

Në fakt nuk besojmë se ka lumturi më të madhe se sa një veshje që të bën të dukesh mirë dhe në të njejtën kohë të ndihesh rehat. Këtë herë po i referohemi kominosheve, si trendit që këtë sezon do të vazhdojë të bëjë namin.

Shtëpitë e njohura të modës kanë pasuruar koleksionet e tyre me kominoshe në gjithfarë ngjyrash dhe materialesh. Por sigurisht mbizotëron xhinsi si copa më e dashur për njerëzit që preferojnë rehatinë.

 

Po ju ftojmë t’i hidhni një sy këtyre modeleve dhe të frymëzoheni për blerjen e radhës.