Armina Mevlani nuk di të ndalet, i del gjoksi teksa ndodhet në makinë (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani nuk di të ndalet, i del gjoksi teksa ndodhet në makinë (FOTO)

Armina Mevlani nuk di të ndalet, i del gjoksi teksa ndodhet në makinë (FOTO)

Blogerja e njohur shqiptare dallon për stilin e saj të veçantë dhe elegant por të cilat i nxjerrin në pah dekoltenë e saj.
Këtë herë bukuroshja duket se e ka tepruar paksa. Ndërsa ndodhet në makinën e saj, Armina ka ndarë disa foto mjaft sexy ku për pak sa nuk i ka dalë gjoksi bombastik.

Mbase Armina nuk e ka vënë re por ka nxjerrë rreçipetat .

Këto nuk janë foto e para ku Armina publikon kaq sensuale. Ndërsa gjoksi është pika e saj e fortë, nuk kanë munguar asnjëherë sulmet ndaj të pasmeve të saj.