DHËNDËR I RI NË FAMILJEN KARDASHIAN?/ Pas ndarjes, motra e Kim në krahët e… (FOTO) – AlpeGossip
DHËNDËR I RI NË FAMILJEN KARDASHIAN?/ Pas ndarjes, motra e Kim në krahët e… (FOTO)

DHËNDËR I RI NË FAMILJEN KARDASHIAN?/ Pas ndarjes, motra e Kim në krahët e… (FOTO)

Para pak kohësh bëri bujë lajmi i ndarjes së Kourtney Kardashian nga ish i dashuri, Younes Bendjima. Arsye e ndarjes mendohet se u bë një foto me bikini që Kourtney publikoi në ‘Instagram’.

 Por nuk ka kaluar shumë kohë dhe ylli Kardashian duket se e ka gjetur zëvendësuesin. Bëhet fjalë për modelin Luka Sabbat, i cili prej kohësh është parë në shoqërinë e Kourtney.
Mediat e huaja raportojnë se modeli ishte i pranishëm në ditëlindjen e Kylie Jenner dhe në festën e “Ditës së Punës të Kardashianëve”.
Të jetë Luka dhëndri i ri në familjen Kardashian?