POSTON FOTON E ”NXEHTË” NGA JAHTI/ Ndjekësi “thumbon” Lori Hoxhën, ja çfarë i shkruan – AlpeGossip
POSTON FOTON E ”NXEHTË” NGA JAHTI/ Ndjekësi “thumbon” Lori Hoxhën, ja çfarë i shkruan

POSTON FOTON E ”NXEHTË” NGA JAHTI/ Ndjekësi “thumbon” Lori Hoxhën, ja çfarë i shkruan

Lori Hoxha është një prej blogereve dhe personazheve më të famshmëm të ekranit shqiptar. Ajo së fundmi është duke shijuar pushimet e saj në Itali ku dhe postonn shumë foto e video duke na treguar se po kalon me të vërtetë mirë.

Ditën e sotme ajo zgjodhi të postoj një foto ku duket e veshur me një palë rrobabanjo portokalli e ulur në një jaht dhe të themi të drejtën, bukuroshja duket mjaft seksi.

Teksa pjesa më e madhe e komentuesëve e komplimentojnë për pamjen dhe i urojnë pushime të mbara, njërit prej ndjekësve nuk i ndahet ”shpirti” nga pamja e Lorit.

t

Ai mendon se ajo ngeli duke bërë photoshop në çdo foto. Në fakt, e pyetur në një pyetësor në Instagram, Lori vetë e pranoj se dhe i rregullonte fotot që hidhte, si çdo vajzë tjetër.

Kështuqë na ngelet thjesht ti themi komentuesit që nuk është se i zbuloi ndonjë sekret që të tjerët nuk e dinin më parë. Gjithsesi Lori vazhdon të duket e bukur dhe joshëse në çdo postim të saj. Go Lori!

/AlpeGossip.al