Mos ndoshta do të ketë një rikthim të çiftit Eneda Tarifa dhe Erjon Zaloshnja? Këto foto flasin shumë – AlpeGossip
Mos ndoshta do të ketë një rikthim të çiftit Eneda Tarifa dhe Erjon Zaloshnja? Këto foto flasin shumë

Mos ndoshta do të ketë një rikthim të çiftit Eneda Tarifa dhe Erjon Zaloshnja? Këto foto flasin shumë

Një nga lajmet më të bujshëm mediatik ka qenë padyshim ndarja e këngëtares Eneda Tarifa nga bashkëshorti i saj prej shumë vitesh Erjon Zalonshnja pas një marrëdhënie më shumë se 10 vitesh bashkë.

Eneda dhe Erjoni janë prindër të një vajze, Arias e cila duket se bashkon sërish mamin dhe babin. “Tiranapost.al” kanë fotografuar ish çiftin së bashku me vajzën e tyre në fundjavë, teksa kanë ndarë një kohë argëtuese së bashku.