“KIKI MË DO?”/ Ledri Vula dhe nëna e tij na prezantojnë versionin më të ëmbël të fenomenit… (FOTO) – AlpeGossip
“KIKI MË DO?”/ Ledri Vula dhe nëna e tij na prezantojnë versionin më të ëmbël të fenomenit… (FOTO)

“KIKI MË DO?”/ Ledri Vula dhe nëna e tij na prezantojnë versionin më të ëmbël të fenomenit… (FOTO)

Fenomeni “Kiki” i të kërcyerit jashtë makinës ndërkohë që mjeti është në lëvizje është kthyer në një trend të rrezikshëm tashmë.
Ledri Vula dhe nëna e tij na kanë treguar sot versionin më të ëmbël të “Kikit”.
Ka qenë nëna e këngëtarit e cila ka postuar në “Instagram”një foto ku shihen disa ëmbëlsira në ambalazhin e të cilave shkruhet “Kiki”.

“Kiki më do”?- ka shkruar Xheraldina bashkangjitur fotos së ëmbëlsirave.
Kaq ka mjaftuar që Ledri ti përgjigjet nënës së tij me po kaq dashuri dhe humor duke shkruar: “Po të dua”.
Ky është versioni më i ëmbël dhe i parrezikshëm i “Kikit”që mund të keni parë.