U PËRJASHTUA NGA “PËRPUTHEN”/ Ana e thotë troç: Nuk jam beqare, dal me… (FOTO) – AlpeGossip
U PËRJASHTUA NGA “PËRPUTHEN”/ Ana e thotë troç: Nuk jam beqare, dal me… (FOTO)

U PËRJASHTUA NGA “PËRPUTHEN”/ Ana e thotë troç: Nuk jam beqare, dal me… (FOTO)

Edhe pas përjashtimit nga “Përputhen”, Ana vazhdon të mbetet një personazh shumë i komentuar në rrjet. Këtë të dielë atë do ta shohim si opinioniste në program, krah ish-konkurrentes Shqipe Hysenaj.

Ana ka publikuar në rrjete sociale foto duke treguar look-un e mbrëmjes. Ajo shihet e kuruar deri në detaje dhe ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me mbishkrimin që i ka lënë fotos.

“Nuk jam me të vërtetë single. Jam duke dalë me veten. E nxjerr për darkë, i blej rroba, e dua, është fantastike”, ka shkruar Ana.