KAPET “MAT” RITA ORA/ Në jahtin luksoz me një mashkull… (FOTO) – AlpeGossip
KAPET “MAT” RITA ORA/ Në jahtin luksoz me një mashkull… (FOTO)

KAPET “MAT” RITA ORA/ Në jahtin luksoz me një mashkull… (FOTO)

Rita Ora është fotografuar në një jaht luksoz teksa merte rreze dielli gjatë pushimeve të saj në Spanjë pranë një mashkulli.

Ylli i pop-t duket se po i shijon shumë pushimet, kaq të merituara.

Pas gjithë tureve dhe koncerteve sigurisht që dhe Rita ka nevojë për pak pushim dhe rreze dielli.

Mashkulli misterioz mendohet të jetë një mik i mirë i këngëtares dhe me sa shohim nga fotografitë ata duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin.