Meghan Markle ka qenë e destinuar për t’u bërë anëtare e familjes mbretërore, kjo VIDEO e vërteton këtë gjë – AlpeGossip
Meghan Markle ka qenë e destinuar për t’u bërë anëtare e familjes mbretërore, kjo VIDEO e vërteton këtë gjë

Meghan Markle ka qenë e destinuar për t’u bërë anëtare e familjes mbretërore, kjo VIDEO e vërteton këtë gjë

Për pak ditë Meghan Markle pret të martohet me Princ Harry dhe të fitojë një titull mbretëror. Një video e fëmijërisë së saj që është publikuar ditën e sotme, tregon fare qartë se ajo ka qenë e destinuar poër t’u bërë anëtare e familjes mbretërore. Në këtë video Meghan ka qenë vetëm 8-vjeçe dhe shihet duke festuar në ditëlindjen e një prej shoqeve të saj. po ajo që vihet re është se Meghan vendos në kokë një kurorë princeshash. Videoja është filmuar në vitin 1990, por askush nuk e dinte se ajo një ditë do të martohej me një nga pjesëtarët e familjes mbretërore. Madje në video dëgjohet se një nga shoqet e saj e pyet: “Madhëria juaj, nuk ka ndonjë gjë që mund të bëhet rreth mbretërisë?”. Ndërsa Meghan i përgjigjet: “Po. Bëj 900.000 biskota dhe më qepni një fustan të bukur”. Epo ku i dihet ndoshta pas pak ditësh Markle mund të jap të tilla urdhra!