REPERJA MË E RE NË MOSHË/ Rina Balaj feston ditëlindjen dhe mbush aq sa nuk ju shkon mendja (FOTO) – AlpeGossip
REPERJA MË E RE NË MOSHË/ Rina Balaj feston ditëlindjen dhe mbush aq sa nuk ju shkon mendja (FOTO)

REPERJA MË E RE NË MOSHË/ Rina Balaj feston ditëlindjen dhe mbush aq sa nuk ju shkon mendja (FOTO)

Rina Balaj, reperja më e re në moshë, por edhe shumë e suksesshme me këngët e saj feston sot ditëlindjen. Ky vit e gjeti Rinën të pavarur në karrierën e saj muzikore dhe të dashuruar në anë personale.

Rina mbush sot 21 vjeç dhe në këtë ditëlindje urimin e parë e mori nga i dashuri i saj, reperi Sinboy. “Gëzuar ditëlindjen vajza më e bukur në botë”, shkruan Sinboy krah fotos me Rinën.

Një tjetër urim Rina e ka marrë nga motra e saj, Rudina e cila e quan motrën më argëtuese dhe i uron fat për të ardhmen.

Pas një pauze disa mujore Rina iu rikthye muzikës me ‘Meredith’, këngë kjo në bashkëpunim me të dashurin e saj Sin Boy.