“FSHATI DIGJET, KU**A KRIHET”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“FSHATI DIGJET, KU**A KRIHET”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“FSHATI DIGJET, KU**A KRIHET”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Moderatorja Aulona Musta ka ndarë me ndjekësit e saj një foto, në të cilë shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë vishnje me nuancë të kuqe dhe e tregon shumë elegante. Ndër komentet komplimentuese, kishte shumë edhe kritikuese e akuzuese për përdorim të fotoshopit. “Tani m,e duket mua apo po tallesh se ti ske difekt pse tallesh me ne me photoshop te ka dal i cep sume si ajo gunga kur i bi murit me koke” ka shkruajtur njëri prej fansave.

Aktori humorist Bes Kallaku ka publikuar një foto në faqen e tij në Instagram me vendndodhje në Strugë. Mirëpo kjo mesa duket nuk i pëlqeu njërit prej ndjekësve dhe i la komentin tipik:” Fshati digjet, ku**a krihet…”, si për t’i treguar se ka shumë probleme të tjera gjithandej ndërsa ti s’po të intereson e po bën qejf.

Nga ana tjetër moderatorja Roza Lati mjaft energjike dhe pozitive ka shpërndarë një video në emisionin “Why Not”. Por kjo video si paska pëlqyer aspak njërit prej ndjekësve dhe ja ka shprehur këtë moderatores nëpërmjet këtij komenti:” Zot ruaj njerezit nga shqiperia kanm ik per lesh… shif cfare shpifsire” .

ALPEgossip.al