“KEMI FILLUAR TË FLEMË TE PEMA”/ Në shtëpinë e Arbana Osmanit erdhën festat (FOTO) – AlpeGossip
“KEMI FILLUAR TË FLEMË TE PEMA”/ Në shtëpinë e Arbana Osmanit erdhën festat (FOTO)

“KEMI FILLUAR TË FLEMË TE PEMA”/ Në shtëpinë e Arbana Osmanit erdhën festat (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani është tepër aktive në rrjete sociale, ku ndan vazhdimisht foto e video nga puna e përditshmëria e saj.Ditën e sotme, Arbana ka treguar se në shtëpinë e saj kanë ardhur festat.Moderatorja ka treguar në Instagram atmosferën e bukur të shtëpisë së saj, ku ka vendosur plot zbukurime dhe pemën gjigante me shumë dhurata poshtë saj.

Pranë pemës ka pozuar vogëlushi i saj, Joni, i cili duket tepër i lumtur nga atmosfera magjike.

“Kemi filluar te fleme te pema Miremengjes dhe te diele te gezuar”- shkruan Arbana krahas fotos.