NGA 0 TEK 10: Ja sa shanse ka të tradhtosh, sipas shenjës tënde të horoskopit – AlpeGossip
NGA 0 TEK 10: Ja sa shanse ka të tradhtosh, sipas shenjës tënde të horoskopit

NGA 0 TEK 10: Ja sa shanse ka të tradhtosh, sipas shenjës tënde të horoskopit

Nga 0 deri në 10. Sa shanse keni për të tradhtuar?! Na thoni vetëm shenjën dhe zbulojeni më poshtë!

Dashi

Nuk është kjo shenja më tradhëtare! Ndonjëherë e tepron me komplimentat ndaj të tjerave, por kjo ndodh vetëm sepse i pëlqen të flirtojë. Në fund ama, nuk ndodh asgjë. (4!)

Demi

Mos i beso një Demi që kërkon të bëhet i mirë duke të përkëdhelur me dhurata. Kjo tregon se po fsheh diçka! (8!)

Binjakët

Është shenjë gënjeshtare dhe nuk mendon për pasojat, ndaj kini kujdes se tradhëton shpesh dhe me dëshirë të plotë. (10!)

Gaforrja

Gaforrja mund të tradhëtojë vetëm nëse dashurohet me dikë tjetër (5!)

Luani

Nëse tradhëton, e bën sepse është i zemëruar. Mos e bëj të ndihet i tillë sepse do të të bëjë të vuash. (5!)

Virgjëresha

Ka sens praktik dhe mendon gjithonë për pasojat e veprimeve. Është dembel prandaj edhe qëndron larg tradhtive. (3!)

Peshorja

Tradhëtia e Peshores shfaqet pothuajse gjithmonë si formë testimi ndaj partnerit, por asnjëherë nuk kalon në veprime konkrete. (4!)

Akrepi

Rrëmbehet nga pasionet e reja vetëm për arsyen se jeta e përditshme e mërzit. Mund të tradhëtojë kur e pushton dëshira. Nga 0 në 10.

Shigjetari

E mërzit përditshmëria. Shigjetari mund të shkojë në krevat me dikë që nuk e njeh dhe të nesërmen është në gjendje të harrojë gjithçka. (9!)

Bricjapi

Nëse është i dashuruar nuk tradhëton kurrë! (3!)

Ujori

Lëre në lirinë e tij dhe gjithçka do të shkojë mirë. Nëse nuk e bën, do ta prishë marrëdhënien prej ndjesisë së mbytjes. (6!)

Peshqit

E vret mendjen gjatë përpara se të tradhëtojë. Nëse të tradhëton, më pas pendohet shumë. (3!)

Burimi: Mashable