KONFIRMON LAGRMIN NGA “TOP-CHANNEL”/ Aktori i njohur emocionon me postimin e tij: I jam mirënjohës…(FOTO) – AlpeGossip
KONFIRMON LAGRMIN NGA “TOP-CHANNEL”/ Aktori i njohur emocionon me postimin e tij: I jam mirënjohës…(FOTO)

KONFIRMON LAGRMIN NGA “TOP-CHANNEL”/ Aktori i njohur emocionon me postimin e tij: I jam mirënjohës…(FOTO)

Olsi Bylyku i njohur me rolin e Kimikatit  sapo ka konfirmuar largimin e tij nga “Top -Channel” .

Aktori u bë i njohur për publikun shqiptar në spektaklin portokalli ku u dallua edhe për talentin e tij  orgjinal.

Para disa minutash aktori ka sqaruar ndjekësit për  largimin e tij nga stafi i portokallis. Ajo që tërhequr vëmendje është se Olsi shpreh mirënjohen ndaj rregjisorit Altin Basha edhe kolegëve . Fjalë emocionuese dhe të ndjera të aktorit na bënë të prekemi.

Shihni postimin e plotë:

E ndjej detyrim të sqarohem për të gjithë ju që më keni shkruar, më keni telefonuar dhe pyetur pafund mbi largimin tim nga PORTOKALLI, por mbi të gjitha për të gjithë publikun që më ka ndjekur dhe mbështetur në rrugëtimin tim deri më sot… PO, është e vërtetë që nuk do të jem më pjesë e emisionit qe më hapi dyert e ëndrrës time, për ta vazhduar ne 1 tjetër angazhim artistik. I jam mirënjohës gjithë jetën regjisorit Altin Basha që më dha mundësinë të shpreh talentin tim. Faleminderit të gjithë aktorëve ose me saktë idhujve te mi, në batutat e të cilëve u rrita dhe pata fatin të jem koleg me ta. Faleminderit TOP CHANNEL për hapësirat që më ofroi në televizion. Falenderime pafund për publikun tim, frymëzimin dhe energjinë e pashtershme që buron në cdo duartroktitje. Po iki i përlotur për punën që investova dhe marrdhëniet njerëzore që arrita të krijoj, për të qeshur me të ardhmen që do projektoj pranë publikut shqiptar dhe marrdhëniet e reja që do ndërtoj…ZOTI JU RUJT 🙏